( 0 )
Русский  Українська 

НАШ КАТАЛОГ

Наші телефони

(056)788-83-31

(066)870-56-78

(068)870-06-05

(073)870-06-05

Курс валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Валюта:

Наше складання

Сборка стенки

Складання

   Послуга зі збирання або встановлення меблів оцінюється в залежно від її складності і становить від 7-15% вартості товару (але не менше 100 грн.).

Например, збирання тридверного шафи-купе становитиме близько 300 грн.

  Уточнюйте, будь ласка, вартість складання у продавця-консультанта в магазині або телефону. Послуга зі збирання меблів оплачується окремо після виконання робіт з підписання АКТ виконано робіт. Також варто уточнити. збирання меблів відразу після її доставки.


Поради щодо розпакування та збирання меблів


 Придбані Вами меблі потребують кваліфікованою складання. Ви можете замовити послугу зі збирання або уточнити вартість цієї послуги у продавця-консультанта.

УВАГА

 Недоліки та дефекти меблевих виробів, які стали наслідком самостійного транспортування та складання не підлягають усунення у порядку гарантії.

Якщо у час розпакування та складання товару Ви виявите деталі, які мають механічні пошкодження або деталі, мають дефекти виробничого характеру, а саме:

-відшарування покриття

-плями

-деформації і т.п., не монтуйте їх.

  В разі, якщо меблі збираються не представником продавця, то при виявленні фабричного шлюбу необхідно браковану деталь без слідів монтажу запакувати в картон від пачки, в якій була деталь.

   При цьому на пакувальному картоні має знаходиться етикетка з маркуванням виробника цього товару. Тільки за таких умовах ця деталь підлягає заміні виробником за гарантією безкоштовно.

   Після виконаних вище викладеного тексту просимо Вас сфотографувати та вислати дефект та номер пачки на E-mail: mirmebeli07@gmail.com у листі вкажіть свій контактний номер телефону.

   Після отримання електронного листа менеджер-консультант зв'яжеться з Вами.

 

В інших випадках бракована деталь змінюється за рахунок покупця.

 

Наші зборки

   INSTAGRAM