( 0 )
Русский  Українська 

НАШ КАТАЛОГ

Наші телефони

(056)788-83-31

(066)870-56-78

(068)870-06-05

(073)870-06-05

Курс валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Валюта:

Наше складання

Сборка стенки

     Прийом – передача меблів:

       При прийманні меблів звертайте увагу на цілісність упаковки, стекол і дзеркал. Решту перевірки здійсніть під час складання меблів. Якщо під час збирання Ви виявили шлюб з вини виробника, то відкладіть складання (Не викидайте упаковку в якій цей елемент знаходився і не відривайте ідентифікаційні мітки), повідомте про дефект по телефону вказаному в розділі Контакти.

Гарантія:

       Виробник гарантує відповідність меблів вимогам стандарту 16371-93 за умови вимог правильної експлуатації. Гарантія на меблі, куплені в магазині «Мир-мебели» від 6 місяців до 5 років залежності обраного Вами товару. Протягом цього часу Ви можете замінити шлюб чи інші невідповідності товару. Гарантія не поширюється за умови, якщо замінна частина вже було встановлено чи є явні ознаки те, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт або прорізаний отвір. При виявленні шлюбу повідомте за телефоном менеджеру.

                              Претензії до якості приймаються за наявності чека.

       Претензії щодо тех. характеристик, дизайну, кольору, розміру, а також невідповідності смакам покупця після продажу не приймаються.

Недоліки, виявлені під час дії гарантії виправляються протягом 14-30 робочих днів з дати отримання рекламації від покупця Якщо усунення недоліку неможливе, виробник залишає за собою право замінити виріб на такий самий або рівний за вартістю.

Якщо покупець не може письмово надати рекламацію (знаходиться не у Дніпропетровську) потрібно надіслати електронною поштою пакет документів: опис шлюбу або недоліку, фотографію виробу повністю, фотографію дефекту крупним планом, фотографію інструкції з обведеною деталлю, фотографії ярликів упаковки.